21. ročník Vinařská 50 Author Znovín Cup

Důležitá sdělení


Vážení, nejprve Vám chci poděkovat za to, že jste vyslyšeli mé prosby o včasné zaplacení startovného. Teď víme, kolik Vás bude a jaké jsou naše finanční možnosti. Bude nás letos asi o stopadesát borců méně. Také dobře. Peloton bude řidší, o to lépe se nám pojede.
Ti, kteří si to letos zkusí jinde, budou mít porovnání, a za rok se možná zase shledáme v Šatově.

Kategorie elektrokol vyvolává u některých účastníků obavy, Zbytečně, Jedou svůj vlastní závod. Odstartují ze stadionu po projetí celého pelotonu. Jsou odlišeni také červenou barvou na číslech a navíc mají startovní čísla od 2000 výše.

Víte, že si dáváme záležet na odměnách. Letos kromě tradičního cyklomateriálu, příchází firma Polstrin se speciálními cenami pro závodníky, kteří se v absolutním pořadí jednotlivců umístí na stopadesátém, pětistém a tisícím místě.
Za týden Vás budu informovat o všem podrobněji.

Mějte se dobře. Potrénujte a užívejte si nádherných letních dnů.

Za pořadatele Jan Vala, předseda organizačního výboru.
Šatov 13.6.2019

Už za tři týdny odstartujeme 21. ročník našeho závodu. Máme ještě přes sto volných startovních čísel. Ale máme také asi sto sedmdesát borců, kteří ještě neuhradili startovné. To nám komplikuje život. Protože objednávat a také platit služby spojené s organizací závodu musíme už teď. Rozmyslete se a rozhodněte se prosím. Pokud Vaši platbu nenajdeme do 14.6. na výpisu z banky, zrušíme Vaši přihlášku.

V Šatově i v okolí je teď všechno nádherně zelené, kvetoucí a voňavé. Úžasné kulisy jsou připraveny. Teď zbývá, aby se zaplnili skvělými aktéry.
Těšíme se na Vás na startu.
Za týden Vám popíšu trať a novinky v organizaci závodu.
Radujte se z krásného počasí a s rozumem trénujte.


Za pořadatele Jan Vala, předseda organizačního výboru.

Máme měsíc před startem a máme kupodivu k dispozici ještě asi 200 startovních čísel. Nenechávejte prosím přihlašování na poslední chvíli. Přináší to pak komplikace pro Vás i pro nás.
Teď ta důležitá zpráva, Na trati vše zůstává při starém, Měníme ovšem systém startování. Ve chvíli startu bude stát před prvními závodníky zaváděcí automobil.
Po výstřelu se rozjede a projede před pelotonem první zatáčku doleva a po stopadesáti metrech zatáčku doprava, Následně dá velitel trati z auta výrazný pokyn a to bude teprve chvíle ostrého startu. Předpokládáme, že závodníci na čele dodrží až do chvíle ostrého startu odstup za automobilem, budeme to kamerou kontrolovat.
V okamžiku ostrého startu zaváděcí automobil výrazně zrychlí.

Od této úpravy si slibujeme radikální zvýšení bezpečnosti pro všechny startující. Není to náš vynález. Ve světě velkých závodů je to obvyklá varianta startu. Nechceme aby se opakovala kolize k níž došlo loni v druhé zatáčce. Nechceme kolize nikde na trati. Do značné míry to však záleží na Vás. Co můžeme udělat my, to uděláme.
Každý týden Vás teď budeme informovat o všem co se týká našeho závodu.

Například už dnes Vás chci ujistit, že ostudná loňská situace s nemožně dlouhým čekáním na pivo, se letos opakovat nebude. Šest píp a nový pohotový personál to zaručují.

Mějte se dobře a s rozumem trénujte.
Těšíme se na Vás.

Za pořadatele Jan Vala, předseda organizačního výboru.

Vážení, za první týden se Vás přihlásilo 300. To nás těší a děkujeme, že přihlášku neodkládáte.
S tím, jak se zaplňuje startovka přicházejí i "Vzkazy" týkající se zařazení do první vlny. K tomu dáváme na vědomí, že vzkazy budou realizovány až po uhrazení startovného a přidělení čísla.

Do první vlny zařadíme účastníka jestliže splní tato nepsaná pravidla:
  • umístění do 150 místa v předchozím ročníku v absolutním pořadí. Pokud to splníte, automat zpravidla přidělí první vlnu hned
  • odpovídající výkon v podobném závodě - je nutné to napsat do "VZKAZ" v přihlášce a uvést závod, případně licenci (není v silách pořadatele něco takového sledovat)
  • VIP účastník podle našeho rozhodnutí

Poznámka:
  • VIP - je jasné
  • co se týče výkonu, vždy se dá rychle dohledat např. Český ráj abs. 34.
  • automat nezařadí, pokud se napíše jméno jinak než v loňském ročníku, např. s nebo bez diakritiky, datum narození jinak, např. vloni jenom rok letos úplný, nebo bydliště - stačí jakákoliv změna např. vloni PRAHA 6, letos PRAHA 6 Dejvice. Je to jenom stroj. Tak si to pohlídejte. Ušetříte čas sobě i nám. Děkuji.


  • Za pořadatele Jan Vala, předseda organizačního výboru.
Elektronické přihlašování spouštíme 1.3.2019 v 10:00 hod.

Nepřehlédněte: Máme nové číslo bankovního účtu: Air Bank 1756672012/3030

Za pořadatele Jan Vala, předseda organizačního výboru.

Dobrá rada


Elektronickou přihlášku vyplňte s rozvahou a soustředěním. Po vyplnění všech údajů odešlete a vyčkejte na následný email, kterým Vám bude sdělen Váš variabilní symbol. Ten potřebujete pro odeslání platby. Přesný variabilní symbol umožňuje Vaši jednoduchou identifikaci. Správný postup ušetří Vám i nám čas a zbytečné komplikace.


e-přihláška úvodGenerální partneři
znovin znojmo skupina čez author


Hlavní partneři
bernard bmw inwelt eurofoam české dráhy JMK


Mediální partneři
ceska televize cykloservis bike peloton ivelo nakole.cz


Partneři
nutrend adventura savannah aquapark vinarsky fond vina z moravy korunni CC

outdoor guru bike guru dirty dog etnies laboratoires-de-biarritz


Další partneři
allivictus ¨vzp kucera mohila obec šatov tatran šatov ipa vas viva