22. ročník Vinařská 50 Author Znovín Cup

Důležitá sdělení


Vážení příznivci závodu Vinařská 50 Author Znovín Cup.

S lítostí Vám oznamuji, že 22. ročník závodu, zamýšlený 16. října 2021 se nepojede. Na našem účtu se sešlo 180 000,- Kč.
Za tyto peníze nejsme schopni závod v obvyklé kvalitě uspořádat. Pozdní termín zřejmě mnohé odradil.
Na celé situaci je pozitivní jen to, že Vám nemusím vypisovat všechna "proticovidová opatření".
Doufám pevně, že v jarním termínu 25. června 2022, si konečně závod užijeme jak jsme zvyklí.
Děkuji Vám za přízeň a přeji stálé zdraví. A radost ze života.

PS: Startovné Vám od dnešního rána s díky vracíme.

V Šatově 24. září 2021

s pozdravem Jan Vala
Vážení,

jde do tuhého. Za měsíc a dva dny si chceme užít 22. ročník odložené Vinařské 50 Author Znovín Cup.
Přihlásilo se vás k dnešnímu dni 502. Asi dvě stě i zaplatilo startovné. Vás, kteří jste ještě nezaplatili, vyzývám dnes k zaplacení.
Učiňte tak prosím nejlépe ještě v tomto týdnu. Od částky, kterou obdržíme, se odvine definitivní rozhodnutí, zda se závod uskuteční.
Sami si umíte spočítat, že když nás bude málo, nebudeme mít z čeho poplatit náklady. Bohužel, pro nedostatek závodníků bylo v této sezóně zrušeno několik závodů. Toho bychom se neradi dožili. Nicméně podle částky na našem účtu 22. září 2021 musíme rozhodnout.
Kdybychom nejeli, peníze vám okamžitě vrátíme.

Sledujte prosím příští týden další důležitá sdělení.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na startu.


V Šatově 14. září 2021

Jan Vala
Vážení příznivci závodu Vinařská 50 Author Znovín Cup.

Nemám pro Vás dobrou zprávu.
Oznamuji Vám, že po intenzivních poradách se spolupořadateli jsme, bohužel, došli k tomu, že nejsme schopni splnit podmínky Ministerstva zdravotnictví pro pořádání našeho závodu v červnovém termínu.
Je toho mnoho, co nás omezuje. Nejsme schopni startovat po vlnách max. 200 účastníků tak, aby se míjeli v prostoru startu a cíle, navíc s doporučením co nejrychlejšího vyklizení prostoru po dojezdu. Museli bychom zrušit vyhlašování výsledků, tombolu a veškeré doprovodné akce. Tedy všechno to, co činí náš závod přitažlivým. Bez přátelského setkávání lidí si ho neumíme, ale také nechceme, představit. Nevěřím tomu, že byste mohli stát o to neustále se desinfikovat a být poháněni pořadateli k dodržování odstupů, k nošení roušek, jejich sundání na pokyn, a poháněni k tomu, abyste co nejrychleji po dojezdu bez shlukování nasedali do aut a ujížděli k domovu.
Kdybyste neuposlechli, znemožňovali byste ovšem start další vlny, nebo ho zpožďovali. Opravdu to nechtějte s námi zažít.
S nadějí tedy budeme vzhlížet k náhradnímu termínu, 16. říjnu 2021. Byl by to opravdu poslední závod našeho cyklu v této sezoně.
Na jižní Moravě tou dobou nebývá zima, naopak doznívá babí léto. Letos navíc bude vrcholit sklizeň hroznů. A bude i čerstvý burčák. Chcete-li, je na co se těšit.
Musí být ovšem zažehnána pandemie.

Jsme připraveni poslat Vám zpět startovné. Napíšete- li nám na info@znovin.cz, ponecháme Vaši platbu a přihlášku pro podzimní termín.

Pro Vás, kteří stejně přijedete ikdyž závod nebude, máme malou útěšnou nabídku:
Spolek Cyklo klub Znojmo spolu s pořadatelem a Znovínem Znojmo a.s. připravil pro předem přihlášené závodníky a účastníky malé občerstvení a několik benefitů. V našem specializovaném zařízení pro cyklisty 1. Mezinárodní cykloturistické centrum služeb a informací v ČR, které provozujeme v skladovém areálu Znovín Znojmo cca 25 m od vstupu na koupaliště Louka se můžete těšit na bezplatnou ochutnávku vín z produkce Znovínu Znojmo a.s.. Čeká vás i možnost objevit neopakovatelnou chuť pravých Znojemských okurek a pro milovníky sladkého nabídneme domácí marmeládu. Pro řidiče, abstinenty a mladistvé poteče mošt z lokální produkce a okurková limonáda. Ani vaše ratolesti, které na závod berete si nepřijdou zkrátka. V případě zájmu rádi zapůjčíme ekologický dopravní prostředek z naší nepřeberné flotily ekologických dopravních prostředků s patřičnou 22% slevou. Tato sleva vás čeká i při nákupu různých doplňků cyklistické výbavy a dárkových předmětů s cyklistickou tématikou.
Těšíme se na vás od čtvrtka 24. do neděle 27. června vždy od 9.00 do 19.00 hodin. Pro čerpání výhod a benefitů postačí předložit potvrzení o zaplacení startovného na letošní 22. ročník pohodového závodu pro závodníky - Vinařská 50 Znovín CUP 2021.


V Šatově 24. 5. 2021

za pořadatele Jan Vala
Vážení, omlouvám se, dlouho jsem vyčkával v naději, že přijdu s mimořádně důležitou zprávou. Totiž, že je jisté, že se pojede. Bohužel, dnes, sedm týdnů před startem, pražádnou jistotu nemáme. Naději však neztrácíme. To by se Vás nepřihlásilo téměř čtyři sta. Děkuji Vám.

Teď souhrn toho, co nevíme. Nevíme , zda-li se pojede, bude-li se moci vjet do Rakouska, nebo pojedeme-li po mírně upravené trase jen u nás. Nevíme kolik bude závodníků a těžko to můžeme odhadnout. To bude velmi odvislé od data, kdy budeme mít jistotu startu. Nevíme kolik objednat občerstvení, kolik objednat triček. /Bohužel, výroba triček musí být zadána nejpozději 15.května a tak se může stát, že letos trička nebudou. Hledáme samozřejmě náhradu./

Co víme: Zcela hygienicky a epidemiologicky máme vyřešeno stravování. Voňavý čerstvý řízek s chlebem a tradiční závin v papírových obalech. Rychle a s odstupy k vydání. Máme zajištěnu skvělou "cimbálku".
Známe náhradní termín závodu: 16. říjen 2021. Je to jediné možné datum konání. Je to pozdní datum, ale jižanské babí léto by mohlo vyjít. Letos bude sběr hroznů opožděný a tak bude možné si i to tohle užít.
Také víme, že první den, kdy to bude možné, Vám rozešleme potřebné informace. 4. června Vám pošleme definitivní rozhodnutí.

Doporučení: Co nejdříve se dejte naočkovat. Třeba právě Covid Pass Vás pustí na start.

Držte se, trénujte a mějte pokud to půjde dobrou náladu.

Těšíme se na Vás


Jan Vala
8. května 2021
V pondělí 1, března 2021 zahajujeme elektronické přihlašování. Přečtěte si prosím pečlivě propozice závodu a pak přes rubriku elektronická přihláška se přihlašte.
Ať se děje co se děje, připravujeme se a těšíme se na Vás. Společně to zvládneme.

Prosím Vás, kteří jste se k 22. ročníku přihlásili loni, učiňte to letos znovu. Systém musí vygenerovat pro Vás nový PIN pro zaplacení.

Uctivě Vám děkuji.


Za pořadatele Jan Vala,
předseda organizačního výboru.

Dobrá rada


Elektronickou přihlášku vyplňte s rozvahou a soustředěním. Po vyplnění všech údajů odešlete a vyčkejte na následný email, kterým Vám bude sdělen Váš variabilní symbol. Ten potřebujete pro odeslání platby. Přesný variabilní symbol umožňuje Vaši jednoduchou identifikaci. Správný postup ušetří Vám i nám čas a zbytečné komplikace.


e-přihláška úvodGenerální partneři
znovin znojmo author


Hlavní partneři
bernard bmw inwelt eurofoam JMK


Mediální partneři
ceska televize cykloservis bike peloton ivelo nakole.cz


Partneři
nutrend adventura savannah aquapark vinarsky fond vina z moravy korunni CC

outdoor guru bike guru dirty dog etnies laboratoires-de-biarritz Otis


Další partneři
allivictus ¨vzp kucera mohila obec šatov tatran šatov ipa vas viva